SIŁA KOBIET I MNIEJSZOŚCI
TO FUNDAMENT DEMOKRACJI

Kim jesteśmy?

Fundacja “Wysokich Obcasów” powstała w 2018 roku z głębokiej potrzeby tworzenia projektów oraz inicjatyw społecznych, które wyrażają misję i zaangażowanie społeczne magazynu “Wysokie Obcasy”.

Co robimy?

Nasze projekty odzwierciedlają realne potrzeby społeczne w Polsce - te dotyczące kobiet oraz mniejszości. Wierzymy, że misją organizacji pozarządowych jest zawsze oddolna praca wszędzie tam, gdzie wsparcie nie jest zapewnione przez państwo.

Wspieraj

Działalność społeczna fundacji jest możliwa wyłącznie dzięki mikrodonacjom od czytelniczek i czytelników, wsparciu indywidualnych prywatnych darczyńców z całego świata oraz partnerstw z zakresu CSR. Dołącz do grona Przyjaciół fundacji.

Wspieraj

Dołącz do newslettera

Informujemy w nim o wszystkich działaniach Fundacji oraz kulisach działania dziennikarek “Wysokich Obcasów”.

Projekty fundacji

Herstorie

Jadwiga Klata z Extinction Rebellion: Na naszej blokadzie popłakał się policjant. Śpiewaliśmy piosenkę z filmu "Pocahontas"

Przeczytaj na WO