Dla Darczyńców

Jesteśmy czołową fundacją w Polsce skupiającą się na prawach kobiet i mniejszości. Nasza działalność jest możliwa wyłącznie dzięki wsparciu indywidualnych Darczyńców na całym świecie oraz czytelniczek i czytelników Wysokich Obcasów i Gazety Wyborczej.

Nasi Darczyńcy to osoby, które podzielają nasze wartości i światopogląd. Doceniamy ich wielkoduszne zaangażowanie, dostrzegając ich wysiłki na rzecz wspierania Fundacji i zmieniania rzeczywistości na lepsze.

Tworzą grupę osób podzielających demokratyczne wartości oraz dbają o społeczności kluczowe dla demokracji.

Dołącz do grona Darczyńców Fundacji. Zarząd Fundacji pozostaje do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania odnośnie do możliwości wspierania projektów Fundacji, zarówno z darowizn prywatnych, jak i przez partnerstwa korporacyjne.

Jak możesz pomóc?

1. Zasponsoruj prenumeraty dla kluczowych grup społecznych

Twoja donacja trafi do ważnych grup społecznych w demokracji: studentek, nauczycieli, NGOsów i bibliotek.

2. Sfinansuj projekt rozwoju ekonomicznego dla kobiet

Bo 700.000 kobiet jest poza rynkiem pracy w Polsce. Pomóż nam to zmienić tworząc ogólnopolską platformę edukacji ekonomicznej dla kobiet.

3. Wspieraj świadome dziennikarstwo i misję magazynu Wysokie Obcasy

Ponieważ dziennikarki Wysokich Obcasów.nagłaśniają tematy, które pomagają przełamywać bariery społeczne.

HONOROWANIE DARCZYŃCÓW

Mecenas Wolności Słowa

Od 200 000 zł.

Honorowy Darczyńca

100 000 - 199 000 zł.

Kluczowy Darczyńca

50 000 - 99 000 zł.

Darczyńca

10 000 - 49 000 zł.

Przyjaciel

1000 - 10 000 zł.

Wspierający

do 1000 zł

Fundacja “Gazety Wyborczej” i Fundacja “Wysokich Obcasów”, które działają wspólnie jako Grupa Filantropijna “Wyborczej”, są organizacjami non profit zarejestrowanymi w Polsce.

Bezpieczne, podlegające odliczeniu od podatku i anonimowe darowizny międzynarodowe można przekazywać na rzecz Fundacji “Wysokich Obcasów” za pośrednictwem naszego funduszu amerykańskiego prowadzonego przez Fundację King Baudouin w Stanach Zjednoczonych.